Rozwiązania Mobilne

System Wizja.CRM podąża za trendami technologii mobilnych. Możliwe jest uruchomienie większości funkcjonalności na urządzeniach mobilnych takich jak podgląd danych (np. stanu zamówienia) czy wypełniania różnych formularzy.

System jest oparty o przeglądarkę internetową oraz technologię klient serwer. Pozwala to na uruchomienie i pracowanie na aplikacji z wykorzystaniem łącz internetowych. Kolejnym etapem jest wykorzystanie bezprzewodowego dostępu do internetu oraz komputerów przenośnych, które pozwalają na korzystanie z programu w pełnej funkcjonalności poza biurem np. w podróży czy na spotkaniu w siedzibie klienta.

Istnieje również możliwość wykorzystania aplikacji stworzonej specjalnie dla telefonów komórkowych, będącej mobilną wersją systemu Wizja.CRM. Nie ma on funkcjonalności całego systemu, jedynie wybrane istotne elementy, jednak odpowiednio dobrane przez naszego klienta pozwalają na dostęp do najważniejszych informacji w każdej nawet najbardziej ekstremalnej sytuacji. Dzięki zbalansowaniu wymagań i potrzeb do korzystania z wersji mobilnej wystarczy zwykły telefon za złotówkę np. Nokia E50. dowiedz się więcej

crm rozwiązania mobilne